bud + logo Firma ?PINKO? została założona w 1997 roku, od początku swej działalności zajmowała się szeroko pojętą obróbką metali, produkcją oraz renowacją elementów metalowych i części maszyn. Przez ostatnie dwie dekady firma ciągle się rozwijała. Bezustanne inwestycje w rozwój parku maszyn i wykwalifikowaną kadrę pozwalają nam poprawiać naszą pozycje na rynku i poprawę jakości świadczonych przez nas usług i produktów. Dzięki naszej rzetelności, jakości i ciągłemu rozwojowi docenili nas nie tylko klienci na lokalnym rynku, ale również w całej Polsce i poza granicami kraju. Eksportujemy nasze wyroby na takie rynki jak: Austria, Hiszpania, Francja czy Niemcy.

maszyny

Nasza firma często była wybierana przez inwestorów do całościowego, bądź częściowego wykonania ich projektów i linii produkcyjnych, oraz maszyn. Naszym klientom oferujemy doradztwo w doborze materiałów, modyfikacji projektów, często projektując dla nich wyroby od podstaw w oparciu o potrzeby i wymagania klienta.
Nasza specjalność to obróbka skrawanie do której możemy zaliczyć: frezowanie, toczenie, także CNC, szlifowanie, elektrodrążenie, cięcie i inne.
Jednym z podstawowych produktów naszej firmy są elementy maszyn służące do produkcji przemysłowej gdzie ważna jest wytrzymałość i solidność wykonanych przez nas elementów takich jak: tłoczniki, wykrojniki.